Červen 2010

HIATUS

20. června 2010 v 11:24 | Kookie ✯
Joo, dávám si hiatus. Prdim na to, vůbec se o blog nezajímám. Pořád lítám venku s nima<3, pořád blbneme. Znáte to, možná o prázdninách to tu zase rozfrčim, ale nevim.
Hollywood of Blogs budu muset taky pozastavit, protože Janička i LŮ jsou teď mimo republiku. Ani nevím kdy se holky vrátěj :D. Nikdo mi nic neřekl. Vidíte to? Ani vlastní avatárek sem nedám, nějakej vokoukanej z netu neuškodí, ten delfínek je úžasnej :D. Haha, vysvědčení se mi povedlo budou samý jako vždy ;DD. O prázdninách budu jezdit k babičce, na chatu a pojedu na soustředění, ale chtěla bych strašně k moři. Užijte si prázdniny a ať se dostanete kam budete chtít :DD. Možná se i uvidíme, ožná se to tu ještě rozjede, jóó a affs.. nemažte si mě :D budu ráda, když tam u vás zůstanu. No a kdyby se někdo rozhodl tohle okomentovat vkládejte prosím před vaší adresu http://, nebudu jak magor pořád klikat a přepisovat. Tak se mějte, ahoj.
Nesmím zapomenout, že strašně děkuju za tu návštěvnost, kterou jsme měla, když jsem ještě byla aktivní, děkuju. Mám vás ráda ♥

Hollywood of Blogs* vyhodnocení 1. kola

7. června 2010 v 14:54 | Kookie ✯ |  Hollywood of Blogs
Tak a už je to tady. Holky i já jsme hodnocení dodělaly a věřím, že už na to čekáte :D. Do článku jsem dala už jen moje hodnocen a holek hodnocení nebudu zveřejňovat, tak jsme se dohodly. Zveřejním je až ve finále (3. kolo) :) Snad se za moje přísné bodování nebudete zlobit :DD

btw. hodnocení je ze včerejška, což jste možná měli jiný layouty, nebo uplně všechno jiný :D

Hollywood of Blogs* 1. kolo

6. června 2010 v 17:01 | Kookie ✯ |  Hollywood of Blogs
V tomto prvním kole budu o vašem osudu rozhodovat já [Kookie], má kamarádka Janička a LŮ. Tyto holky můžete znát z komentářů na tomto blogu. Vyhodnocení bude příští týden. Holkám jsem poslala na blog veškeré informace a také co mají hodnotit :) Přeju hodně štěstí.

[ >>KimmiE<< ] the-cow.blog.cz
CrAzYY~MISTR <3 crazynet.blog.cz
Dennie dailycute.blog.cz
Rousie immortal-memory.blog.cz
Charlotte Amisu scene.blog.cz
KufiGaGa ladygagaczech.blog.cz
Týnka thinspiration-thin.blog.cz
Alenka zlomena-tuzka.blog.cz
Pink Girl graphic-pink-girl.blog.cz
Nat.<3 andmeyou.blog.cz
Mrs. Mišule Princess tuckinda1.blog.cz
Renesmee18 renesmee18.blog.cz
Patuska greenestewart.blog.cz

[total 13]

Hollywood of Blogs

2. června 2010 v 20:32 | Kookie ✯ |  Hollywood of Blogs
Myslíš, že tvůj blog za něco stojí a nebo, že má šanci? Vidíš svůj blog jako ten nejlepší? Nebo třeba jenom rád soutěžíš? Tak to je soutěž Hollywood of Blogs přesně pro tebe. Chceš se přihlásit? Pošli formulář o přihlášení do komentářů.


V prvním kole budu rozhodovat já a možná ještě další dva blogeři, někoho si třeba vyberu :) zároveň budete posuzovat vy, jestli se vám blog líbí, nebo jak vám padl do oka. V druhém kole budemem rozhodovat my a v poslední (?) třetí kolo, v tom budete rozhodovat vy. Nikdy jsem nevěřila, že ještě tuhle soutěž někdy udělám, ale měním rychle názory :)